mcb teknik aeg servisi 0232 248 36 30

buca beyaz eşya servisi
 buca da bulunan servisimiz ile her türlü Beyaz eşya tamirini ve bakımlarını anında,kaliteli ve garantili bir şekilde yapıyoruz..
 buca merkez teknik servisi
marka model, yeni eski demeden tüm cihazları profosyonel ekiplerimizle garantili bir şekilde yapıyoruz.!
 izmirin heryerine servisimiz mevcuttur 7/24 hizmet vermekteyiz...Acil nöbetçi servis ile normal çalışma saatleri dışında da hizmet alabilirsiniz.mcb teknik farkıyla...
garantisi olmayan her marka beyaz eşya, klima,soğuk oda deposu,vrf sistemi ve kombinize kusursuz hizmet vermekteyiz...
 

hakkımızda:buca teknik servis 1999 yılında buca da faliyete geçmiş olup 16 yıldır kaliteli,güvenilir,ve garantili işçiliği kulanıcılarımıza tattırmıştır.Hizmet kalitesi ve hızını her geçen gün arttıran izmir geneline hizmet vermeye devam etmektedir.Güven ve mutlu müşteri felsefemiz ile sizlere kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.
buca teknik servis bir mcb teknik şubesi olup,merkezden(mcb teknik ten) sonra gelen en öncü ve tutulan şubemizdir. Servisimizde değiştirilmek üzere kullanılan tüm parçalar orijinal yedek parçalar olup, 1 yıl boyunca servisimizin garantisi altındadır. Böylelikle güven duyabileceğiniz bir servis anlayışıyla, servis hizmetimize artı bir puan daha katmakta ve müşterilerimizin memnuniyetine giden yolda bir adım daha ilerlemekteyiz.Firmamız yüksek kalite anlayışıyla hizmet vermektedir. Geniş ürün yelpazasi ile orijinal yedek parça kullanan teknik ekibimiz sayesinde bakım, tamir ve montaj hizmetleri garanti kapsamında yapılmaktadır. bucada;29 Ekim Mahallesi ,Adatepe Mahallesi, Akıncılar Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Aydoğdu Mahallesi, Barış Mahallesi ,Belenbaşı Mahallesi, Buca Koop Mahallesi ,Cumhuriyet Mahallesi, Çağdaş Mahallesi, Çaldıran Mahallesi ,Çamlık Mahallesi ,Çamlıkule Mahallesi, Çamlıpınar Mahallesi, Dicle Mahallesi, Doğancılar Mahallesi ,Dumlupınar Mahallesi ,Efeler Mahallesi, Fırat Mahallesi, Gaziler Mahallesi, Göksu Mahallesi, Güven Mahallesi ,Hürriyet Mahallesi ,İnkılap Mahallesi ,İnönü Mahallesi, İzkent Mahallesi, Karacaağaç Mahallesi ,Karanfil Mahallesi ,Kaynaklar Merkez Mahallesi, Kırıklar Mahallesi, Kozağaç Mahallesi, Kuruçeşme Mahallesi ,Laleli Mahallesi ,Menderes Mahallesi, Murathan Mahallesi ,Mustafa Kemal Mahallesi ,Seyhan Mahallesi, Şirinkapı Mahallesi ,Ufuk Mahallesi, Vali Rahmi Bey Mahallesi, Yaylacık Mahallesi ,Yenigün Mahallesi ,Yeşilbağlar Mahallesi ,Yıldız Mahallesi ,Yıldızlar Mahallesi ,Yiğitler Mahallesi, Zafer Mahallesi olmak üzere 'MCB TEKNİK'uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Harita

Diğer Bilgiler

Diğer Kategoriler:

Beyaz Eşya Servisleri

Beyaz Eşya Servisleri » AEG Yetkili Servisleri

Benzer Firmalar:
buca mitsubishi servisi 0232 248 36 30
mcb teknik
bucada baymak servisi 0232 248 36 30
bucada arçelik servisi 0232 248 36 30
buca şirinyer arçelik yetkili servisi